Ділова гра з навчальної дисципліни "Основи підприємницької діяльності"

Анотація: Застосування ділових ігор у процесі викладання економічних дисциплін максимально наближує навчальний процес до практичної діяльності, приймати рішення в умовах конфліктних ситуацій, відстоювати свої пропозиції, розвивати в учасників гри колективізм та відчуття команди, отримати результати за обмежений час. 

Основна мета ділових ігор актуалізувати та поглибити  знання про підприємництво, сформувати у студентів знання організаційних форм підприємництва, проаналізувати особливості формування та діяльності підприємств;   розвивати економічне мислення,  пізнавальні інтереси студентів, критичний спосіб мислення, продовжувати формувати вміння працювати з різними джерелами знань, порівнювати, узагальнювати, робити висновки; виховувати творчу  активність, вміння працювати в команді, самостійність у формуванні нових знань, сприяти професійній орієнтації студентів.

Имя файла: 20200429-144141
Размер файла: 6.9 mb
Скачать фаил
Методична розробка уроку: «Ремонт короткозамкнених...
Засоби управління часом у професійній діяльності п...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates