Ділова гра "Лідери нової доби"

Анотація: Анотація

Розробка містить елементи педагогічної майстерності, які допоможуть педагогам-організаторам, класним керівникам та заступникам директорів з виховної роботи успішно вирішувати виховні та організаційні завдання навчально-виховного процесу в школі.

Спираючись на результати роботи з лідерами учнівського самоврядування, педагоги матимуть змогу виявити інтелектуальні, організаторські, комунікативні навички своїх вихованців.

Даний матеріал допоможе краще побудувати взаємодію з дітьми старшого шкільного віку, визначити на якому рівні знаходиться лідерство в закладі, та яких труднощів зазнають старшокласники.


Имя файла: -
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
Лінійка "Ти-вічний біль,Афганістан"
Педагог-організатор Грем`яцької ЗОШ І-ІІІ ст.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates