Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Дидактичний матеріал для проведення виховних заходів із української мови та літератури, зарубіжної літератури у 5-9 класах (авторські вірші)

​Анотація: Запропоновані вірші патріотичного спрямування, що оспівують велич рідної мови, висвітлюють сторінки історії. Даний матеріал можна використати під час проведення виховних заходів із зарубіжної літератури, української мови та літератури. Завдяки таким віршам учнів можна ще більше заохотити до читання художньої літератури, що так манить любителів слова своєю красою та багатством. Поетичні рядки звеличують нашу мову, таку прекрасну й пісенну. Думаю, що мої твори допоможуть учням зрозуміти, що книга – це вірний друг, який виховує найкращі людські цінності, розширює кругозір.


Имя файла: 5aaec6
Размер файла: 18 kb
Скачать фаил
Звук [ж], буква "же"
Лінгвістичні ігри на уроках української мови
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.