День матері

Анотація: Сценарій виховного заходу з іноземними студентами до Дня матері повністю забезпечує впровадження та виконання виховної мети щодо виховання бережливого ставлення до родинних цінностей у студентів з різних країн світу, не зважаючи на релігійні, культурні, ментальні та будь-які інші відмінності народів.

Виховний захід покликаний перш за все об'єднати розрізнений контингент іноземних студентів, сформувати дружній колектив, викликати у студентів почуття емпатії один до одного.

Захід, присвячений вшануванню жінки-матері, жінки-господині, жінки-берегині сімейного вогнища, що є визначальним у культурних традиціях всіх націй світу, а тому тема буде актуальною для всіх без виключення студентів.

Під час проведення заходу застосовується використання сучасних інформаційних технологій (ПК, мультимедійна система) та різноманітні наочні засоби, що удосконалюють впровадження виховної мети, усучаснюють виховний процес, дають можливість використати більше цікавого матеріалу – переглянути відеоролики; прослухати аудіозапис народних пісень; побачити, як виготовляють ту чи іншу національну страву у різних країнах; студенти мають можливість не лише усно представити свою державу, а й наочно її презентувати.


Имя файла: 20190212-142245
Размер файла: 180 kb
Скачать фаил
Виховання здорового способу життя в учнів спеціаль...
Лінійка "Правила етикету"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates