Інтегрований кейс - урок "Де повітря, там і життя!".

Анотація: Кейс – урок є сучаснимосвітнім трендом, якийдопомагає розглянути явище або проблемуцілісно, за допомогою логічних тематик з різних дисциплін і галузей. Даний метод ефективно поєднує теорію з практикою і знання з компетенціями, служить ефективним засобом підготовки дитини до самостійного життя.

Кейс урок«Де повітря, там і життя!», розраховано на учнів з особливими освітніми потребами (8 - 9 клас спеціальної школи), містить 8 розгорток, включає завдання практичного характеру та вправи.Його мета: формуванняцілісногоуявлення учнів процінніснезначення чистого повітрядля довкілля та життя людини; пронаслідкинегативного впливу технічного прогресуна стан атмосферита природоохоронні заходи щодо її збереження. 


pdf
Имя файла: --------
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Тестові завдання з теми "Чинники середовища існува...
ІІнтегрований кейс – урок по темі: «Де вода, там і...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates