Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

«Давня Греція» Брейн-рінг для учнів 6 класу

​Анотація: Дана розробка дозволяє узагальнити і систематизувати знання учнів по темі «Давня Греція», повторити та узагальнити матеріал з даної теми; розвивати вміння працювати в команді, виконувати різноманітні завдання різного рівня складності, вчити робити нескладні висновки, виховувати повагу й розуміння до культури та віросповідання давніх греків.; Запропановано цікаві завдання на повторення дат, історичних термінів, робота з візуальними джерелами, завдання на логічне мислення.

Форма гри дозволяє розвивати пізнавальний інтерес до предмета, просторову уяву, увагу, інтелектуальні здібності учнів, ; виховувати дружелюбність, працьовитість, цілеспрямованість, толерантність, вміння працювати в колективі, підтримувати один одного;
формувати ключові компетентності.


Имя файла: 5ab4f6b48fce9
Размер файла: 40 kb
Скачать фаил
Виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьо...
Казка «Як Колобок навчав звірят прав та обов’язків...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.