«Давня Греція» Брейн-рінг для учнів 6 класу

​Анотація: Дана розробка дозволяє узагальнити і систематизувати знання учнів по темі «Давня Греція», повторити та узагальнити матеріал з даної теми; розвивати вміння працювати в команді, виконувати різноманітні завдання різного рівня складності, вчити робити нескладні висновки, виховувати повагу й розуміння до культури та віросповідання давніх греків.; Запропановано цікаві завдання на повторення дат, історичних термінів, робота з візуальними джерелами, завдання на логічне мислення.

Форма гри дозволяє розвивати пізнавальний інтерес до предмета, просторову уяву, увагу, інтелектуальні здібності учнів, ; виховувати дружелюбність, працьовитість, цілеспрямованість, толерантність, вміння працювати в колективі, підтримувати один одного;
формувати ключові компетентності.


Имя файла: 5ab4f6b48fce9
Размер файла: 40 kb
Скачать фаил
Виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьо...
Казка «Як Колобок навчав звірят прав та обов’язків...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates