Clothes and shopping

Анотація: 

до методичної розробки

з дисципліни "Іноземна мова" на тему

"Clothes and shopping"

Тема методичної розробки підібрана у відповідності до навчальної програми нормативної дисципліни "Іноземна мова" для вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, які здійснюють підготовку молодшихспеціалістів наоснові базової загальної середньої освіти, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Метою даної роботи є поглиблення словникового складу щодо теми; розширення граматичних знань про побудову речень у діалозі; удосконалення навичок аудіювання та монологічного мовлення; розвивати креативне та логічне мислення; навчати поважливому ставленню до думки один одного;

Заняття супроводжується аудіозаписом тексту для аудіювання, що значно підвищує інтерес до навчання. Також додається роздатковий матеріал для групової роботи на етапі актуалізації опорних знань, зображення одягу характерного для різних епох та завдання до поданих зображень.


Имя файла: lesson-clothes-and-shops
Размер файла: 353 kb
Скачать фаил
Имя файла: Timesaver---Storyboard
Размер файла: 2.1 mb
Скачать фаил
Environment. Environmental Problems. Climate Chang...
Виховуємо небайдужих дітей на уроках англійської м...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates