Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Чи дійсно прихильність учнів впливає на ефективність навчання?

​Анотація: 

Навчання кожного конкретного учня залежить від безлічі факторів: бажання вчитися і розуміти, інтересу до незвіданого, готовності ризикувати, відкритості до впливу і критиці.

Необхідні також контакт з учителем, уважність, готовність звернутися по допомогу, бажання досягти мети і досягти успіху, і, особливо, готовність працювати. Але ж прихильність лежить в основі всіх цих факторів і впливає на їх виникнення.

При найближчому розгляді можна зрозуміти, що сприйнятливість дитини до навчання визначають чотири основні якості: природна допитливість, інтегративне мислення, вміння отримувати користь з критики і контакт з вчителем. Наявність здорової прихильності зміцнює кожне з цих чотирьох якостей, а орієнтація на ровесників, навпаки, позначається на них негативно.


pdf
Имя файла: -1
Размер файла: 320 kb
Скачать фаил
Основні причини невдач учнів в навчанні
Выпускник школы хазяин своей жизни?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.