Чи дійсно прихильність учнів впливає на ефективність навчання?

​Анотація: 

Навчання кожного конкретного учня залежить від безлічі факторів: бажання вчитися і розуміти, інтересу до незвіданого, готовності ризикувати, відкритості до впливу і критиці.

Необхідні також контакт з учителем, уважність, готовність звернутися по допомогу, бажання досягти мети і досягти успіху, і, особливо, готовність працювати. Але ж прихильність лежить в основі всіх цих факторів і впливає на їх виникнення.

При найближчому розгляді можна зрозуміти, що сприйнятливість дитини до навчання визначають чотири основні якості: природна допитливість, інтегративне мислення, вміння отримувати користь з критики і контакт з вчителем. Наявність здорової прихильності зміцнює кожне з цих чотирьох якостей, а орієнтація на ровесників, навпаки, позначається на них негативно.


pdf
Имя файла: -1
Размер файла: 320 kb
Скачать фаил
Основні причини невдач учнів в навчанні
Выпускник школы хазяин своей жизни?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates