Чорнобиль не має минулого часу

Автор на порталі: Альона Геннадіївна Рибенцева

Перенесено до категорії "Плагіат / карантин" за співпадання із роботую 2012р.в. (Автор: Савіцька Людмила Василівна, учитель психології, Кременецький ліцей імені У.Самчука) на сайті: http://shkola.ostriv.in.ua

​Анотація: згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення; розвивати вміння школярів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію, вміння виразно декламувати, артистичні здібності; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо; вчити сприймати чужу біду чужий біль як власні, сприяти формуванню патріотичних почуттів в учнів.


Имя файла: 5a5dae2fad
Размер файла: 38 kb
Скачать фаил
Безпечний інтернет та соціальні мережі
"Брати Грімм. Творчість братів Грімм" Бременські м...
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

Уважаемая Алёна Геннадиевна, Вы на сайте "новичок" (кстати, поздравляю Вас с регистрацией!) и, вероятно, не обратили внимание на такую категорию как "Плагиат/карантин", а зря!!!

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates