Числа навколо нас

​Анотація: Даний проект може бути використаний в рамках тижня математики, на уроках , в позаурочний час. Завдання дослідження: розглянути поняття числа; визначити види чисел; з'ясувати історію розвитку чисел; описати роль чисел у житті та долі людини;

дослідити числову символіку у світовій та українській культурі. Дана розробка стане в пригоді вчителям, які прагнуть навчити учнів математиці, загадковій та неповторній науці. Практичне значення роботи полягає в тому, що його результати можуть бути використані у подальших дослідженнях чисел, їх видів, історії походження та ролі у розвитку людства та світової культури.

Співавтор розробки: Севостьянова Катерина, учениця 9 класу Пристанційної ЗОШ І-ІІ ступенів

Имя файла: 5aa03c9a
Размер файла: 5.6 mb
Скачать фаил
Прямокутний трикутник без проблем
Функція як математична модель реальних процесів
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates