Чарівна торбинка

Анотація: Автор публікації - Бєлік Віта Олексіївна - вихователь комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 237 комбінованого типу Харківської міської ради"

учити дітей слухати і розуміти мову дорослого, чітко називати предмети, звуконаслідувати слова, промовляти слова з різною силою голосу; продовжувати вчити дітей відповідати на запитання;навчати розповідати українські пісеньки, вірші та забавлянки; розвивати голосовий апарат, увагу, пам'ять; збагачувати словник дітей словами: сонечко, зайчик, горобчик, тепле, жовте, гріє, блищіть, хлібчик; виховувати інтерес до україн-ської народної творчості.


Имя файла: -
Размер файла: 35 kb
Скачать фаил

Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

Анотація:  привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність...
http://teacherjournal.in.ua/rozrobky/prohulianka-dlia-ditei-molodshoho-doshkilnoho-viku5-i-rik-zhyttia-z-priorytetom-trudovoi-diialnosti
Конспект інтегрованого заняття з народознавства дл...
Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates