Чайна церемонія у Бехтерському ОЗ ПЗСО

Анотація: Щороку, 15 грудня, відзначається День чаю. Метою створеннянашого цікавого свята стало залучення уваги, дітей, вихованців до інформації щодо поширення чаю, цікавих фактів про вирощування чаю, ознайомлення дітей з чайними традиціями різних країн.15 грудня була прийнята "Світова Декларація Прав працівників чайної індустрії", що безпосередньо вказує на те, що чайна галузь змушена боротися з безліччю проблем, які потребують вирішення.

Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано чимало наукових праць. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції. І День чаю надає чудову можливість згадати про них та приєднатися до численних привітань на адресу виробників цього чудового напою. 


Имя файла: Doc2
Размер файла: 272 kb
Скачать фаил
«Моя прекрасна українська мова, найкраща пісня в с...
Рольова творча гра "Секрети щасливої родини 2 клас...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates