Уроки математики з використанням ЕОІР у 3-му класі

​Анотація: У початковій школі неможливо провести урок без залучення засобів наочності. Часто виникають проблеми, де знайти потрібний матеріал і як краще його продемонструвати? На допомогу прийшли педагогічні ігри «Розумники» (Smart Kids).Накопичений досвід використання ЕІОР «Розумники» (Smart Kids) у навчанні молодших школярів, свідчить про те, що завдяки комп'ютеру на уроках в учнів подвоєно час довільної уваги, а ігровий аспект часто сприяє кращому сприйманню учнями моделі або осмисленню необхідності застосування алгоритму. Використання інформаційних технологій сприяє розвитку здібностей у дітей, активно залучає їх у навчальний процес, підвищує зацікавленість, сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу. Життя маленького учня стає цікавішим. Застосування сучасного ЕІОР сприяє більш активному і свідомому засвоєнню учнями навчального матеріалу з математики та української мови.

Якщо говорити про початкову школу, впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій у навчально-виховний процес є доцільним і пер-спективним.Проведення уроку з використанням ЕІОР дозволяє перекласти частину своєї роботи на комп'ютер, що робить процес навчання більш цікавим та інтенсивним.
Підбір навчальних комп'ютерних ігор залежить насамперед від поточного навчального матеріалу й рівня підготовки учнів
Електронні освітні ігрові ресурси «РОЗУМНИКИ» - захоплюючі про-грами, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з предметів шкільної програми.


pdf
Имя файла: -2-.-converted
Размер файла: 410 kb
Скачать фаил
pdf
Имя файла: -3.-
Размер файла: 865 kb
Скачать фаил
"Розповідні речення. Розділові знаки в кінці розпо...
Розробки уроків 1 клас. Я досліджую світ.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates