Біо - Еврика "Квітковий калейдоскоп"

​Анотація: Ніщо так не приваблює дітей як гра, тому у своїй діяльності розглядаю гру дієвим методом навчання і формою виховання школярів. Конкурсні програми та вікторини надають заняттю з дітьми захоплюючого характеру, викликають у них інтерес, активність, бажання удосконалювати свої знання та уміння, заохочують до самостійного опановування знань з найрізноманітніших джерел інформації.

Запропонована методична розробка стане у нагоді керівникам гуртків еколого – натуралістичного напряму для підготовки та проведення підсумкового заняття у гуртку "Фітодизайн» (початковий рівень). Форма проведення – вікторина. Розрахована на школярів середньої вікової категорії. Може використовуватись для організації дистанційної роботи з допомогою соціальних мереж та месенджерів, індивідуального чи групового опитування.

pdf
Имя файла: --
Размер файла: 445 kb
Скачать фаил
«Банки. Прислівники» з навчальної дисципліни «Англ...
Інтегровані уроки і заходи з використанням елемент...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates