Бінарний урок з біології та української мови на тему «Здорова спина. Постава в описах зовнішності людини»

Анотація: Спіавтор Русова Ірина Миколаївна. Сучасні школярі все частіше сьогодні нагадують туристів. Їх рюкзаки крім розумних книжок набиті зошитами, канцелярією, особистими речами, продуктами ... Однак, носячи за плечима важкі рюкзаки, школяри, виявляється, грубо порушують санітарні норми.

Представлена розробка бінарного уроку біології та української мови. Метою уроку є повторити та закріпити знання про будову хребта людини, виділити його значення в пристосуванні організму до навколишнього середовища, узагальнити й закріпити знання учнів про будову і значення опорно -рухового апарату, про особливості будови кісток; повторити особливості опису зовнішності людини, з'ясувати роль постави в описах зовнішності людини , удосконалювати культуру усного й писемного мовлення; сприяти збагаченню словникового запасу школярів.


file
Имя файла: Бінарний урок з біології та української мови
Размер файла: 8.7 mb
Скачать фаил
Застосування окремих методів евристики в практич...
Методична розробка уроку біології на тему "Білки, ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates