Бінарна організована діяльність з навчання грамоти з елементами формування фонетико-фонематичної та лексичної сторін мовлення для дітей старшого дошкільного віку, гра-квест під назвою «Мандрівка до країни Мовознавії»

Анотація: Логопедична спеціально-організована діяльність з навчання грамоти з елементами формування фонетико-фонематичної та лексичної сторін мовлення для дітей старшого дошкільного віку.

Бінарна організована діяльність, гра-квест під назвою «Мандрівка до країни Мовознавії», має на меті узагальнити знання дітей про структуру мови – навчання грамоти, актуалізувати словник з теми «Професії» - розвиток лексико-граматичної сторони мовлення, закріпити слуховий образ звуку та зоровий образ літери "Чч" – формування фонетико-фонематичної сторони мовлення.

Цікаві дидактичні завдання сприяють створенню уявлення дітей про структуру мови; розвитку вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; розвитку зорово-логічноїуваги та зоровоїпам'яті шляхом використання артикуляційного профіля, моделейартикуляції, графічнихдиктантів на голосні, картинок-символів звуків, букв рухової абетки; розвитку дрібної таартикуляційної моторики, мовленнєвого дихання, фонематичного слуху; попередженню дисграфії та дислексії; вихованню інтересу до логопедичних занять, активності та уважності, духу колективізму.  


Имя файла: --
Размер файла: 7.4 mb
Скачать фаил
Конспект підсумкового логопедичного інтегрованого ...
Логопедичне заняття на подолання ФФНМ в учнів моло...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates