Бібліотечний квест «Як знайти найбільший скарб бібліотеки?»

Мета: познайомити з відділами бібліотеки та її довідково-бібліографічним апаратом, використовуючи пошуково-ігрові форми.

На початку квесту за допомогою кольорових зірочок поділили учасників на 4 команди по 7 чоловік (сині, зелені, червоні та жовті). Команди обрали собі старших груп (капітанів).

Бібліотечний квест розпочинається з отримання кожною командою карти-навігатора по бібліотеці, яка перетворилася на Книжкове місто з назвами площ, вулиць, бульварів, алей, проспектів, провулків та станцій. Кожна команда отримує гіда-екскурсовода. Ними стають працівники відділів обслуговування. Учням пропонуються 2-3 маршрути, які проходять через 4 відділа книгозбірні і тривають 30 хвилин. Маршрути мають назви:


Имя файла: -
Размер файла: 847 kb
Скачать фаил
Твоє здоров'я - у твоїх руках: Сценарій бібліотечн...
Буклет "Володимир Сосюра до 120річниці з дня народ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates