"Робота МАН з теми "Біблійні фразеологізми в житті людей"

МАНівська робота з англійської мови

секція «Англійської мови та літератури»

з теми «Біблійні фразеологізми в житті людей»

Метою роботи є з'ясування ролі фразеологізмів біблійного походження в англійській мові та виявлення аспектів ітонкощів перекладу біблеїзмів.

Для досягнення головної мети дослідження були поставлені такі завдання: розглянути історичний аспект появи біблійних фразеологізмів; охарактеризувати поняття «Біблеїзм», розкрити їх функції та особливості використання у мові; виконатикласифікацію біблеїзмів в англійській мові; показати умови та особливості перекладу фразеологічних оборотів.

Англійська мова містить величезну кількість цитат, які стали використовуватися як розмовне кліше. Ці вислови стали настільки широко вживані та доречні, що про їх біблійне походження нагадує тільки архаїчне звучання тавласні біблійні імена. Для правильної побудови власних думок та мови, для розуміння й перекладу сучасної англійської мови (як розмовної, так i літературної), необхідно вивчати не лише нові мовні тенденції, a й історичні та біблійні фpaзеoлoгiзми, які широко використовують у сучасній англійській мові.


Имя файла: --
Размер файла: 460 kb
Скачать фаил
Урок англійської мови у 2 класі «Моя сім'я»
Урок з теми: «Mistakes that Worked»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates