Авторський проект "Формування мотивації до навчання у молодших школярів"

Анотація: Зміни, що відбуваються у сучасному освітньому середовищі, відбивають тенденції розвитку світової освіти, вимагають від учителя переорієнтації навчально-виховного процесу на забезпечення умов формування учня-громадянина розвинутого демократичного суспільства, якому притаманні динаміка соціального прогресу, прискорене зростання інформаційного потоку.

Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 – експериментальний навчальний заклад, метою якого є формування виховного простору як вихідної умови розвитку життєвокомпетентнісної особистості.

В даній роботі надано приклад використання проектної діяльності для розв'язання такої педагогічної проблеми, як формування навчальної мотивації у молодших школярів. У рамках реалізації завдань проекту «Формування багатомовності дітей та учнів: європейські ідеї в українському контексті», над яким працює педагогічний колектив ліцею з 2017 року,впродовж листопада 2018 року учні 4-х класів разом з класними керівниками та батьками працювали над проектом «Новорічна мандрівка країнами світу».

Класними колективами було обрано чотири країни: загадковий та екзотичний Китай, яскрава та чаруюча Індія,пунктуальна та упорядкована Німеччина, сонячна та життєрадіснаІспанія. За цей час було зібрано інформацію про географічне положення, державну символіку, традиції, історичні пам'ятки та відбулось знайомство з легендами зазначених країн. Діти навчилися вітатися, співати пісні китайською, хінді, німецькою та іспанською мовами.

Заключним етапом проекту стало свято «Новорічна мандрівка країнами світу», яке дозволилодоторкнутися до однієї з найдавніших цивілізацій Піднебесної, казкового шовку індійського танцю, закружляти у вирії німецької польки, із дробом підборів та кастаньєт, відчути пристрасть іспанського серця. Гостей пригощали святковими національними стравами. Свято було завершено спільним виконанням української новорічної пісні та флешмобу.


Имя файла: -__-
Размер файла: 704 kb
Скачать фаил
Презентація на тему : " Миколаю , прийди до нас з ...
Урок з літературного читання на тему: "Що означає ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates