Авторський майстер-клас Тема: «Виготовлення святкової листівки з елементами техніки ошибана»

Анотація: Існує величезна кількість ідей і способів створення прекрасних вітальних листівок. Руками майстринь з простих підручних матеріалів, завдяки майстерності, креативності і смаку, створюються по-справжньому прекрасні шедеври, здатні викликати захоплення у оточуючих і приносити радість. Не бійтеся творити і створювати красу своїми руками. Це захоплюючий творчий процес, з чудовим результатом.

Багато думаю, що створення листівок – це дуже витратна справа. І дійсно, є деякі техніки які вимагають чималу кількість спеціального дизайнерського паперу, і дироколів, різних стрічок та іншого. Але в той  же час є техніки, в яких використовуються тільки папір, а остальні матеріали ви можете підібрати самі, такими матеріалами можуть бути сухі квіти та листя, або кора.


file
Имя файла: ----------_20190124-133736_1
Размер файла: 1.6 mb
Скачать фаил
file
Имя файла: -----------
Размер файла: 1.6 mb
Скачать фаил
Урок з креслення для учнів 9-го класу на тему: "Го...
План-конспект уроку з мокрого валяння на тему: "Лі...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates