«А.Шептицький - великий меценат, покровитель і утішитель знедолених дитячих душ.»

Анотація: 


" Тільки для Вас, маю жити - для Вас цілим серцем і душею працювати - для Вас усе посвятити , ба, навіть за Вас , як цього треба буде й життя своє віддати"

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Андрей Шептицький

       Кожна людина - особлива. бог щедро обдаровує своїми талантами, вміннями і навичками.  Свята справа - ділитися цим з іншими, віддавати частинку себе, свого серця, своєї душі.Жертвення служіння Богові і своєму народові - ось християнське кредо митрополита Андрея Шептицького. Його життя - гідний приклад для наслідування.
Наша рідна школа - школа № 34 м.Львова - це перша українська школа у Львові, збудована на кошти митрополита Андрея. У цій школі особлива атмосфера , панує дух Великого Андрея. Заслужений вчитель України п.Ігор Федик створив музей митрополита Андрея Шептицького.
       Даний урок проведений саме у цьому музеї.
       Мета цього заняття - це висвітлення однієї із багатьох благородних місій Андрея Шептицького - це опіка над сиротами , матеріальна і моральна підтримка обездолених дітей.
       Постать Андрея можна порівняти із могутнім деревом Милосердя.На здоровому дереві - здорові плоди. Плодами його праці були : матеріальна підтримка дітей, будівництво шкіл, сиротинців, створення бібліотек, навчання за власний кошт здібної молоді, сприяння паломництву, заснування і утримування Національного музею у Львові та художньої школи Олекси Новаківського, тощо...
Учні духовно збагачували свої знання, виконуючи релігійні пісні, декламуючи поезію, вирішуючи проблемні ситуації , працюючи в групах.
       Екскурсовод музею познайомив учнів із цікавими фактами життя і діяльності митрополита.
       Меценатство Андрея Шептицького - гідний приклад для наслідування у наш час, у час війни.
       Запрошена на урок волонтер п. Ірина Дзьоба розповіла учням про моральну і матеріальну допомогу бійцям на фронті, про участь дітей у цій благородній справі.
" Боже Великий, Єдиний нам Україну храни", - звучало вкінці уроку.
      За здоров'я і життя воїнів молилися словами Андрея. Ми просили у Господа, щоб ця дивна свічка , яку колись запалив митрополит Андрей горіла любов'ю і милосердям в наших серцях вічно!

Имя файла: ---2-.-
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил

Нестандартний урок з використанням текстоцентрични...
Позакласний захід до Дня Соборності України для уч...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates