Арт-дизайн – високе мистецтво сучасності. Домінування художньої та емоційно-образної складової об’єкта арт-дизайну. Робота над ескізом речей побуту у вигляді об’єктів арт-дизайну.

​Анотація: Арт-дизайн – високе мистецтво сучасності. Домінування художньої та емоційно-образної складової об'єкта арт-дизайну. Робота над ескізом речей побуту у вигляді об'єктів арт-дизайну /годинника, інтер'єрної тарілі тощо/. Розробка уроку образотворчого мистецтва. 7 клас. Поринути у невідомий і заворожуючий світ арт-дизайну та створити свій варіант – авторський, звичайного предмету побуту, перетворивши його у незвичайний – чи то формою, чи декором, чи вибором несподіваних матеріалів або новою технікою. Дана розробка стане в пригоді тим вчителям, які експериментують на уроці разом з учнями, намагаючись навчити їх вдивлятись, бачити, відчувати навколишній світ та прекрасне. На цьому уроці вчитель ставить за мету: ознайомити дітей зі способами створення об'єктів арт-дизайну; сформувати уявлення учнів про специфіку візуального оформлення речей; навчити розробляти та створювати ескізи об'єктів арт-дизайну; розвивати образне мислення, уяву, фантазію; конструктивне мислення; почуття пропорційності; розвивати навички роботи графічними матеріалами; виховувати естетичний смак.


Имя файла: 3
Размер файла: 62 kb
Скачать фаил
Художній образ у творах не програмної музики.
Промисловий дизайн як обличчя епохи. Виникнення пр...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates