Антоніми (3 клас)

​Анотація: У розмовній мові чи тексті ви часто чуєте або бачите антоніми, але не завжди їх помічаєте, тому що це звичайні слова, тільки з протилежним значенням по відношенню один до одного. Навіщо потрібні антоніми, для чого люди з багатим словниковим запасом часто застосовують їх у своїй промові?

Головне призначення антонімів — зробити мову більш зрозумілою та образною, вони допомагають найкращим чином донести до читачів чи слухачів думки і почуття автора.
Багато слів в українській мові знаходяться в якихось відносинах з іншими, і, якщо вони протилежні за змістом, то вміле розташування їх в одній фразі дозволяє максимально відтінити емоції автора.
Серед різноманітних видів вправ під час вивчення лексики важливе місце посідають вправи з антонімами, мета яких — збагатити словниковий запас учнів, виробити в них уміння яскраво і образно висловлювати свої думки. Крім того, виконуючи вправи з антонімами, школярі користуються такими логічними операціями, як порівняння, зіставлення, протиставлення, які сприяють розвиткові розумових здібностей дітей.


Имя файла: 5abe93f050c
Размер файла: 71 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5abe9404
Размер файла: 4.7 mb
Скачать фаил
Види роботи над текстом на уроках читання Методичн...
З родини йде життя людини
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.