Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Тема: "Природа та населення Стародавньої Греції. Мінойська та Ахейська палацові цивілізації".

Анотація: Всесвітня історія. історія України 6 клас. Тем: "Природа та населення Стародавньої Греції. Мінойська та Ахейська палацові цивілізації" Розробка уроку для учнів 6 класу з всесвітньої історії із застосуванням інтерактивних вправ, створених на платформі Learning.Apss (вправа "Знайди пару" до теми "Стародавня Індія та Китай (на повторення) та вправа "Кросворд" до теми "Природа та населення Стародавньої Греції" (на узагальнення знань). На уроці також можна використати 3D відео "Кноський палац" та "Троянський кінь", використавши матеріалм mozaweb. Таким чином, учні зможуть здійснити віртуальну екскурсію містами Стародавньої Греції.


Имя файла: -.---6-
Размер файла: 1.1 mb
Скачать фаил
Розробка уроку "Історія рідного краю" 11 клас
Пізнавальні краєзнавчі вікторини
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates