Америка: загальна характеристика регіону

Анотація: Ці методичні матеріали виникли як реакція на назрілу проблему сучасного освітнього процесу. Інформаційна доба відкрила людству доступ до величезних масивів знань. Завдяки технологіям практично кожен учень може з власної кімнати знайомитися з найрізноманітнішими науковими надбаннями світу. Тим не менше, безперервні інформаційні потоки не найкращим чином впливають на нашу здатність концентруватися на головному та доводити почате дослідження до кінця.

В умовах надлишку інформації на людину впав тягар «відсортування» дійсно важливих даних від інформаційного шуму та псевдонауки. Темп життя прискорюється, тож проникати в суть певної дисципліни виявляється непосильним подвигом. Людина хапає купу фактів про найрізноманітні явища, проте не розуміє їх причин та смислових зв'язків з іншими процесами.

Освіта стає фрагментованою, а надмір інформації – перешкодою для розуміння суті речей. Навчальні плани пропонують такий «всебічний розвиток» учня, який ставить педагога перед складним вибором. Швидко пройтися «по верхах» чи встигнути тільки половину з запропонованого освітньою програмою плану.

Створення конспекту з тезовим викладом головних аспектів теми стало моєю відповіддю на такі реалії. Після попереднього опрацювання усієї доступної інформації з різних джерел (підручників різних років, медіа архіву Інтернету, науково-популярних журналів) та виокремлення в них головного, формується стислий і тезовий виклад теми.

Таким чином, я поступово сконцентрувала та об'єднала інформацію, яка одночасно відповідає вимогам навчальної програми, і яку реально осилити за відведений час. Коли дієвість таких матеріалів перевірили на практиці, була сформована їх електронна версія та запланована публікація.

Методичні матеріали спрямовано на активне залучення кожного в процес вивчення теми, а також на сприяння взаємодії між учнями під час уроку. Матеріал конспектів зосереджує в собіновінапрацювання Коберника С.Г.,які ще не використовувалися в навчальному процесі.


Имя файла: -10-
Размер файла: 4.4 mb
Скачать фаил
pdf
Имя файла: -10-
Размер файла: 2.2 mb
Скачать фаил
Cамостійні роботи з географії за контурними картам...
Природні зони Австралії.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates