«Активізація пізнавальних інтересів студентів коледжу під час дистанційного навчання з навчального предмета «Біологія і екологія».

Анотація: Вважаю,  що  дистанційно,  активізація  пізнавальних  інтересів   повинна  задовольняти освітні та професійні потреби  кожного  студента,  відповідно   до   його    здібностей,     інтересів   і   можливостей.    Особливо    важлива правильна   організація   навчального    матеріалу,    яка позбавляє  і  викладача і  студента зайвої витрати часу і сил на вивчення    другорядного,    неважливого,   і    концентрує   увагу   на   необхідному   з   використанням    посилання    на підручник,     презентації,    відео, тести     онлайн.

   Самостійне  застосування  знань у новій ситуації,  пошуку  додаткової   інформації,   сприяє   зростанню   потреби навчання,   мотивації   пізнавальної    діяльності.    Прикладом   є   дистанційний   підхід   вивчення    теми :

« Профілактика неінфекцйних    захворювань    людини».


Имя файла: --
Размер файла: 412 kb
Скачать фаил
Організація дистанційного навчання
Як, активізувати пізнавальні інтереси студ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates