Калошин.В.Ф. Гоменюк Д.В. Практикум по самоосвіті викладача закладу професійної освіти. Навчальний посібник. – К.:ННЦ ПТО НАПН України, 2021. – 174 c.

Анотація:Безперервність професійного розвитку викладачів передбачає перехід від підходу «освіта на все життя» до «навчання протягом усього життя». Освіта впродовж життя набула сьогодні ключового значення. Вона є відповіддю на виклик, який кидає нам світ, де зміни відбуваються дуже швидко.

«Вчити самого себе» повинно стати девізом кожної особистості. Але найактуальнішим він стає для педагогів, бо внаслідок їхньої наближеності до молодого покоління здійснюється безпосередній вплив на розвиток особистості здобувача освіти.

Саме тому цей методичний посібник присвячений самоосвітній діяльності викладача. В ньому розглянуто комплекс питань, які стосуються цієї діяльності, а саме:

сутність, організація, планування самоосвіти викладача;

вимоги до викладача;

практикум щодо сапопізнання та саморозвитку викладача;

самодіагностика для викладача;

рекомендації щодо формування портфоліо;

рекомендації щодо формування у викладача самомотивації до самоосвіти.

Матеріали посібника будуть сприяти реалізації сучасних вимог до викладачів стосовно систематичної самостійної роботи з розвитку професійної компетентності, поглиблення теоретичних знань та практичних умінь, і будуть корисними для широкого загалу освітян.

Посібник підготували: кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, Заслужений працівник освіти України Калошин В.Ф., кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти УкраїниГоменюк Д.В. 


Ім'я файлу: 0--
Розмір файлу: 696 kb
Викачати файл
Тема: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ПОДОЛАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ...
Тема СИТУАТИВНА ПОВЕДІНКА: СУТНІСТЬ, ПРИЧИНИ, ШЛЯХ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates