«20 фактів про Симона Петлюру» (година пам’яті)

Автор на сайті: Ольга Борисівна Горбенко

Плагіат, унікальність тексту 3%

Оригінал: http://lib.pnpu.edu.ua/novyny/2557-rol-osobi-v-istoriyi-simon-petljura

Анотація: Дана розробка виховного заходу присвячена до 140-річчя з нагоди дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

Виховний захід має на меті формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, його значення; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, її історії; ушанування борців за незалежність України.

Вагомим елементом історичної освіти, дієвим чинником у вихованні патріотизму та підвищення інтересу до історії України здобувачам освіти пропонується більш детальніше дізнатися про життя та діяльність Симона Петлюри, голові Директорії УНР та Головному отаманові військ і флоту УНР, лідера українського державотворення, організатора українського війська, діяча, котрий став символом українського національно-визвольного руху.

У виховному заході були використані відеоролики про події того часу. Вихованці під час обговорення освіжили та перевірили свої знання з історії України, зафіксували в пам'яті події, які сформували українців як єдину націю.

Представлена робота стане прикладом ефективності використання вибраних методів і форм роботи, зацікавить вихователів, допоможе більш ефективно організувати процес виховання.

Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вихователів.


Имя файла: 20191022-082816
Размер файла: 25 kb
Скачать фаил
Методична робота
Урок-казка з української мови в 3 класі "Подорож у...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates