Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: «Обробка двошовного рукава»

Матеріал методичної розробки являє собою зміст відкритого уроку виробничого навчання з теми програми «Виготовлення швейних виробів на підкладці за індивідуальним замовленням» і теми уроку «Виготовлення жіночого жакету на підкладці. Обробка двошовних рукавів», професія «Кравець».

        Методична розробка розкриває методику використання персонального комп’ютера у вирішенні практичних завдань уроку. Методична мета уроку реалізується шляхом використання мультимедійної презентації, яка розроблена з метою підвищення пізнавальної активності учнів на уроках виробничого навчання, полегшення розуміння й сприйняття технологічних операцій, ефективного засвоєння нового матеріалу, прищеплювання інтересу до уроків виробничого навчання і любові до обраної професії.

Дана методична розробка може бути корисною майстрам виробничого навчання та викладачам спеціальних предметів професійно-технічних навчальних закладів, що готують фахівців швейних професій.

Додадкова інформація

  • Автор розробки: Черничка Тетяна Павлівна
  • Комбіновані предмети: Спецтехнологія, обладнання, матеріалознавство, конструювання, охорона праці

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
  • Комментарии не найдены
Наверх

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.