Україна - наш спільний дім

Виховання патріотизму та національної самосвідомості – справа вкрай необхідна і дуже непроста. Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед молоді. Під час виховного заходу учні згадують багатовікову історію та події, що відбуваються на території України. Велике значення приділяється національним символам: землі, калині, вишитим рушникам, хлібові, берегині роду – жінці. На прикладах здобутків на спортивній арені, відомих  діячів культури, режисерів, акторів в учнів формується прагнення до досягнення нових життєвих цілей.

 Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні свята спрямовується увага на патріотичне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про рідну країну. Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ слайдів, вікторина.

Додадкова інформація

  • Автор розробки: Черничка Тетяна Павлівна

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
  • Комментарии не найдены
Наверх

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.