Розробки користувачів (306)

Розробка уроку "Будова тексту" з української мови в 2 - му класі

План-конспект уроку на заявлену тему з мультимедійною підтримкою ( медіапрезентація додається ),мета якого - дати учням уявлення про будову тексту, його частини; розвивати вміння виділяти в тексті зачин, основну частину, кінцівку, абзаци; розвивати мовлення учнів; поповнювати словниковий запас; виховувати бережливе ставлення до природи.
Докладно ...

6 клас. Значення бактерій в природі та житті людини: корисні бактерії.

Урок належить до теми"Одноклітинні організми". Використовуються ііндивідуальні, групові, фронтальні форми роботи. Під час уроку проводяться демонстраційні учнівські експерименти(міні-проекти), застосовуються різноманітні форми технології критичного мислення: "Сенкан", "Критичне читання тексту в парах", "Третій зайвий", "Обери позицію", "Рюкзак". 
Докладно ...

Основні класи неорганічних сполук

  • Надруковано у Хімія
Містить матеріали нестандартного заняття з використанням інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання (робота в парах, робота в групах, "Теоретичний аукціон", "Мозкова атака" тощо)
Докладно ...

План – конспект уроку у 10 класі на тему: «Електронні таблиці (ЕТ) та їх призначення»

Конспект уроку з інформатики в 10 класі на тему: Електронні таблиці (ЕТ) та їх призначення. Введення і редагування даних різного типу. Робота з файлами ЕТ
Докладно ...

Фізична активність і здоров'я

Методичні рекомендації спiввiдношення окремих засобiв в оздоровчому тренуваннi рацiонального включення в тренувальнi заняття вправ з рiзним режимом навантаження, спрямованих на оптимальний розвиток i збереження сили, швидкостi, витривалостi, гнучкостi, спритностi що дозволяють скоротити термiни соцiально-психологiчної адаптації до професiйної дiяльностi, досягти i зберегти найбiльш високий рiвень здоров'я.
Докладно ...
Подписатися на цей канал RSS

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.