Розробки користувачів (671)

Урок виробничого навчання з професії «Електрогазозварник ручного зварювання» Тема програми: « Дугове наплавлення валиків і зварювання пластин у вертикальному та горизонтальному положеннях шва». Тема уроку: «Зварювання кутових швів».

Урок виробничого навчання з професії «Електрогазозварник ручного зварювання» Тема програми: « Дугове наплавлення валиків і зварювання пластин у вертикальному та горизонтальному положеннях шва». Тема уроку: «Зварювання кутових швів».
Докладно ...

Хімічні барвники. Технологія фарбування.

Кольори завжди роблять наше життя більш барвистим, веселим. А якщо говорити про колір волосся, чим його можна змінити? Найбільшою групою є хімічні барвники. Фарбування є найпоширенішою послугою в перукарнях, але не завжди клієнт отримує очікуване. Тому важливо навчитись якісно виконувати цю послугу, щоб мати багато клієнтів і як наслідок стабільний і високий прибуток. Як зробити це правильно, без шкоди для зовнішнього вигляду здоров’я клієнта і власного, потрібно знати як вони діють на волосся, як відбувається процес фарбування і ще деякі секрети колористики. Дана розробка уроку рекомендована для викладачів перукарської справи.
Докладно ...

Інтерактивні методи оцінювання навчальних досягнень майбутніх вчителів на заняттях з методики трудового навчання

У статті з досвіду роботи на заявлену тему автор наголошує, що використання інтерактивних методів оцінювання на заняттях з методики трудового навчання підвищує ефективність занять, сприяє творчій самореалізації студентів, розвитку їх самооцінної діяльності та формуванню професійних навичок майбутніх вчителів.
Докладно ...

Сценарій виступу агітбригади юних пожежних

 Сценарій виступу агітбригади юних пожежників Голубієвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Дружина юних пожежних - добровільне обєднання учнів нашої школи, яке було створене з метою виховання у них мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації. У розробці Ви знайдете багато цікавої та важливої інформації щодо питання пожежної безпеки, правилам дії під час НС 
Докладно ...

Симетрія навколо нас

Комплексне застосування знань, умінь та навичок учнів, розв’язувати задачі на застосування симетрії та її властивостей, визначення місця та ролі симетрії в навколишньому світі, розвиток критичного мислення, просторового уявлення, практичного розуміння; Виховання в учнів почуття прекрасного; формування вміння визначати предметну галузь застосування математичних знань, практичну цінність цієї теми, плекати національну свідомість, любов до України.
Докладно ...

Національний та етнічний склад населення України

Розробка уроку з географії у 8 класі на тему "Національний та етнічний склад населення України" за новою програмою. Після уроку учні зрозуміють зміст понять "етнос", "нація", "народ", а також зможуть показувати на карті одно-, дво- та багатонаціональні краіїни світу. 
Докладно ...
Подписатися на цей канал RSS

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.