Розробки користувачів (852)

Означення як другорядний член речення. Узгоджене та неузгоджене означення та способи їх вираження. Стилістична роль означень у художньому мовленні

Даний урок розрахований на поглиблення знань учнів про означення як другорядний член речення, на формування поняття про узгоджене та неузгоджене означення. Завдання, дібрані до уроку, розвивають уміння школярів знаходити означення в реченні та визначати їх вид.
Докладно ...

Різнорівневі завдання з української мови для 9 класу з теми "Складнопідрядне речення".

Дані завдання допоможуть вчителеві оцінити рівень навчальних досягнень з теми "Складнопідрядне речення". Різнорівневі завдання дають змогу кожному учневі виконати те завдання, яке посильне саме для нього і відповідає його здібностям; сприяють підвищенню активізації та актуалізації навчальної діяльності учнів, відбувається індивідуалізація навчання.
Докладно ...

Усна народна творчість. Акордом радості й добра дзвени, бандуро!

Учитель намагається поглибити знання учнів про історичне минуле нашої країни, українського народу на прикладі кобзарів; розвивати спостережливість, вміння власно висловлювати свої думки, судження; формувати кругозір учнів; прищеплювати любов і повагу до рідного краю Великобагачанщини, народної творчості, почуття пошани до славних співців-кобзарів, до гри на бандурі; виховувати моральність особистості через формування естетичних смаків.
Докладно ...

Українська література 9 клас Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. Поема "Наймичка"

Тараспольська Олена Миколаївна, учитель української мови та літератури Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області. Представлено конспект уроку української літератури для 9 класу на тему "Тема жіночої долі у творчості Т.Шевченка. Поема "Наймичка". Під час уроку застосовано методи, що сприяють зацікавленню учнів до навчання, а також кращому засвоєнню начального матеріалу: постановка проблемного питання, створення інтелект-карт, інсценізація, тестування, мікрофон. Рекомендовано вчителям української літератури.
Докладно ...

Екзаменаційні білети з предмету "Опір матеріалів" для спеціальності "Будівництво і експлуатація будівель та споруд"

Екзаменаційні білети з предмету "Опір матеріалів" складені для молодших спеціалістів, які навчаються за спеціальністю "Будівництво і експлуатація будівель та споруд". Білети містять різні види завдань за весь курс, які повно і об’єктивно дають можливість оцінити рівень знань студентів. Завдання можуть використовувати і викладачі по даному профілю для практичних розрахункових робіт по окремих темах.
Докладно ...
Подписатися на цей канал RSS

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.