Патріотичне виховання здобувачів професійної освіти

Пропонуємо для ознайомлення та використання в практичній діяльності читачам нашого журналу матеріали посібника, який був розроблений педагогічними працівниками Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Патріотичне виховання здобувачів професійної освіти: методичні матеріали для викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання/ Упорядники: Калошин В.Ф. Христич З.О., Погорєлов К. М.. – К.: ННЦ ПТО НАПН України, 2019. – 336 с.

Посібник нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ 11-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбулася 12-14 березня 2020р. в м. Києві.

Наразі, коли існує пряма загроза втрати Україною державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді.

Тож в педагогічній діяльності повинна ставитися мета виховувати в здобувачів освіти почуття патріота свого краю, своєї землі – патріота Батьківщини. Юнак повинен бути вірним захисником своєї Вітчизни, дівчина свої почуття любові до рідного краю повинна передати своїм дітям. І завдання кожного педагога, сіяти зерна любові, поваги до отчого дому, до рідної землі, до неньки-України в душах: своїх і учнівських.

Саме для допомоги педагогічним працівникам професійної освіти вреалізації цієї мети розроблені дані методичні матеріали, які може використати кожен освітянин.

У розробці посібника брали участь працівники Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, Заслужений працівник освіти України методист Калошин В.Ф. (керівник проекту), заступник директора з навчально-виховної роботи Христич З.О., викладач Погорєлов К. М.


 Матеріали посібника публікуються 1 раз на тиждень


  Зміст:

6. Маловідомі факти про всесвітньовідомих українців

7. Цікаві факти з історії України

8. Наша чудова країна - мальовнича Україна

9. Думки відомих українців, до яких варто прислухатися

10. 15 найкращих книжок про історію України

Використані джерела
АКЦІЯ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates