Корисне і красиве — скарбничка виробів ОНЛАЙН

trud

Запрошуємо вчителів трудового навчання та технологій до участі в конкурсі «Корисне і красиве — скарбничка виробів ОНЛАЙН».

Нова програма потребує нових підходів до навчальної діяльності. Відповідно до нової програми, практичний результат учнівського проекту має бути особистісно ціннісним, корисним для сім'ї, родини, класу, школи,громади, соціально зорієнтованим або мати підприємницький потенціал. Пропонуємо загальними зусиллями створити скарбничку оригінальних цікавих для учнів виробів — об'єктів проектної діяльності. Надсилайте розробки проектів, які висвітлюють ваш власний досвід з реалізації нової програми.

УМОВИ КОНКУРСУ

  • 1.Пропонований виріб повинен відповідати орієнтовному переліку об'єктів проектно-технологічної діяльності учнів відповідно до нової програми.
  • 2.Матеріал має містити назву проекту, фото виробу, технологічну карту, має бути зазначена основна та додаткові технології, клас, кількість годин у проекті, короткий опис виконання проекту.
  • 3.Найвищим виявом професіоналізму була б наявність календарного планування проекту та очікувані результати навчальної діяльності учнів.
  • 4.Для участі в конкурсі необхідно розмістити матеріали у категорії "Корисне і красиве" та відомості про автора (призвище, і'мя, по батькові, номер телефону та назва навчального закладу, поштова адреса для зворотнього зв'язку).
  • 5.Матеріали автор розміщює самостійно на сайті:

І етап конкурсу з 16 листопада до 28 лютого. Результати будуть опубліковані на сайті (до 8 березня) та на сторінках журналу «Трудове навчання в школі» у квітні.

Кращі роботи будуть опубліковані на сторінках журналу «Трудове навчання в школі». Їхні автори отримають сертифікат від Видавничої групи «Основа».

Переможці (І−ІІІ місце) отримають передплату на журнал «Трудове навчання в школі» на наступне півріччя.


Святкова пропозиція!
Конкурсі на кращу публікацію «Нові ідеї шкільної г...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Нові розробки на порталі

Біологія
​Анотація: Даний матеріал є чудовим доповненням до уроку, на якому вивчається різноманітність птахів. Презентація допоможе учителю здійснити швидку перевірку домашнього завдання, ознайомити дітей із систематичним положенням та різними групами пт...
Шкільні предмети
Зарубіжна література
Анотація: урок має на меті повторити поняття «портрет», «повість», «пейзаж», вчитися аналізувати художній текст й літературний образ, уміти розповідати про автора, висловлювати власну точку зору, прогнозувати розвиток подій.Розвивати мовлення, п...
Українська мова та література
​Анотація: Урок розрахований для учнів 10-го класу з метою навчити учнів складати діалог відповідно до запропонованої ситуації спілкування, пов'язаної з життєвим досвідом учнів, з особистими враженнями; формувати вміння осмислити тему, активізув...
Географія, Екологія
​Анотація: Мета: -формування предметних компетентностей : сформувати вміння склада-​ти характеристику природної зони, розпізнавати її географічне поло​ження, межі зони мішаних та широколистих лісів;розглянути закономірний процес посилення впливу...
Географія, Екологія
​Анотація: Мета: перевірити знання вивченого матеріалу,продовжити формувати навички і вміння працювати з картою,атласом,застосовувати знання у пошуках рішення проблемних ситуацій,на практиці;розвивати географічне мислення,памʼять,увагу,вміння ан...
Виховні заходи
​Анотація: Мета :Навчальна: розширити і закріпити знання учнів про птахів, їх поведінку і життя, про роль і місце в природі, про значення в житті людини і в природі; навчити правилам поведінки в природі, вчити замислюватися над наслідками своїх ...
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.