Учительський журнал on-line дає старт конкурсу:


«Здоров'я та безпека» - ПРОЕКТИ щасливого життя.

Пропонуємо всім вчителям-предметникам, які викладають у 5-11 класах долучитися до цього конкурсу та створити неповторні авторські матеріали, які розкривають зміст наскрізної лінії «Здоров'я та безпека» засобами свого навчального предмета. Нагадуємо, що більш докладний матеріал про компетентнісний потенціал навчального предмета та конкретно про цю наскрізну лінію у навчальних дисциплінах розміщено за посиланням: https://imzo.gov.ua/osvita/zagalno-serednya-osvita-2/navchalni-prohramy-5-9-klasy-naskrizni-zmistovi-liniji/

Оскільки при викладанні предмета «Основи здоров’я» ця наскрізна лінія є провідною, вона розкривається на всіх уроках в 5-9 класах, то очікуємо найбільшої активності  від вчителів цього предмету.

Матеріали конкурсних робіт мають подані у вигляді НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ, які ілюструють цю наскрізну лінію (за загальними рекомендаціями оформлення проектів) або розробок підсумкових занять-презентацій підсумків проекту.

Нагадуємо, що навчальні проекти можуть бути різні за типологією, моно або міжпредметні, коротко або довготермінові, різні за кількістю учасників. Попри різну тематику проектів, можна виділити такі основні етапи і зміст проектної роботи:

    Пошуковий: визначення теми проекту, пошук та аналіз проблеми, висування гіпотези, постановка цілі, обговорення методів дослідження.

    Аналітичний: аналіз вхідної інформації, пошук оптимального способу досягнення цілі проекту, побудова алгоритму діяльності, покрокове планування роботи.

    Практичний: виконання запланованих кроків.

    Презентаційний: оформлення кінцевих результатів, підготовка та проведення презентації, "захист" проекту.

    Контрольний: аналіз результатів, коригування, оцінка якості проекту.

Найкращі матеріали будуть опубліковані у журналах Видавничої групи «Основа» та посібника для вчителів відповідної тематики.

Всі учасники конкурсу отримать сертифікати за публікацію у журналах.

Роботи на конкурс приймаються до 15 січня 2018 року.

Крім текстового файлу з описом роботи буде дуже доречним невеличка презентація або відео (за бажанням), яке демонструє хід виконання проекту. Вам на допомогу - докладне відео як саме додавати роботи на конкурс.

Інструкція з додавання матеріалу

Обов'язково ознайомтесь із інструкцією.

Додавайте матеріал відповідно до інструкції, відео пояснює кожен крок та його можно переглянути стільки разів, скільки потрібно. Форма додавання матеріалу відкривається у новому вікні, тож немає необхідності запом'ятовувати, просто робить по інструкціїї і у Вас усе вийде ;)

© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.