Артикль.Правила вживання артикля в англійській мові

Артиклі в англійській мові стоять на другому місці за своєю проблематичністю вивчення після часів. Здається це дивним, оскільки виникає питання: як можна порівнювати вивчення часів в англійській мові (що включає в себе правила написання, утворення, а також випадки використання кожного з них) з набагато менш місткою темою? Проблема полягає в тому, що артиклі в англійській мові виділяються своєю неоднозначністю та великою кількістю виключень з правил, що ускладнює їх розуміння та вивчення.

Артикль – це службова частина мови, яка ставиться перед іменником та допомагає визначити його число, а також визначеність або невизначеність. Артикль в англійській мові ставиться виключно перед іменником, тому має назву препозитивний. Існує 3 види артиклів в англійській мові: 1) «the» – визначений артикль (the definite article); 2) «a/an» – невизначений артикль (the indefinite article); 3) «-» – нульовий артикль (the zero article). У роботі  розглятуто кожен випадок окремо.

Додадкова інформація

  • Автор розробки: Сало Вікторія
  • Комбіновані предмети: Англійська мова матеріали до уроку

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
  • Комментарии не найдены
Наверх

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.