Умови конкурсу
1. Свої розробки на конкурс можуть представити усі педагогічні працівники, незалежно від спеціальності та досвіду роботи.
1.1 Обговорення робіт можна проводити на форумі або в коментарях до розробки.

2. Для участі в конкурсі зареєструйтеся на порталі «Учительський журнал on-line», додайте свою роботу в розділі «Конкурс "Інтерактивна презентація"» (Додається як стандартна стаття в розділ "Конкурс Інтерактивна презентація") і заповніть заявку. Прийом заявок - до 31 серпня 2016.
3. Робота повинна являти собою презентацію до серії уроків. Основна умова конкурсу - робота повинна бути авторською і містити лише авторські матеріали.
4. При оцінюванні конкурсних робіт враховується:
  • Повнота обґрунтування використання інфографіки на уроках для певної теми.
  • Розкриття заявленої теми в роботі
  • Оригінальність
5. Інтерактивна презентація повинна бути представлена як файл або архів, збережена на порталі "Учительський журнал online" прикріпленим файлом. У розділ порталу «Конкурс"Інтерактивна презентація"» розміщується коротка інформація про роботу: анотація, відомості про авторів. В анотації необхідно вказати:
  • До якої серії уроків створюється презентація (предмет, клас, тема)
  • В якій частині уроку використовується - етап уроку
  • Обґрунтувати доцільність використання на уроці для цієї теми.
6. Переможці конкурсу визначаються у двох номінаціях.
  • Вибір редакції - переможці та призери визначаються адміністрацією порталу "Учительський журнал он-лайн" і редакційною колегією ІГ «Основа». Рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.
  • Приз глядацьких симпатій - користувачі порталу голосують за розробки презентацій. Робота, яка набере найбільше голосів, буде названа переможцем. (Голоси вважаються за кількістю лайків ліворуч сайту на сторінці розробки)
7. Результати конкурсу будуть оголошені на форумі, порталі та на сторінках видань ВГ «Основа» на початку вересня 2016 року.
8. Участь у конкурсі безкоштовна.
9. Переможці та призери конкурсу отримають персональний диплом, підписку на один з журналів ВГ "Основа" та додаткові призи.

Та додаткові призи від Учительського журналу ~online

Вибір редакції

WEB камера

Приз глядацьких симпатій

флешка на 32 Gb

Бракує знань?

Якщо ви хочете, щоб ваші презентації відрізнялися від презентацій інших педагогів оригінальністю, профессіональзмом і інтерактивністю - тоді запрошуємо Вас на наш майстер-клас!

Заповнити заявку на участь у конкурсі

Переглянути вже розміщені конкурсни роботи

До категорії

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.