Побудова тригонометричних функції у ПЗ "Математичний конструктор"

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Відео до уроку"

Автор розробки: Ткач Ірина Григорівна


Дане відео готувалось як допомога до уроку при вивченні теми "Побудова тригонометричних функції" з алгебри у 10-му класі; для учнів, які пропустили урок; для повторення вивченого матеріалу вдома. В даному відео пояснюється поетапно побудову тригонометричних функцій методом геометричних перетворень і програмному забезпеченні "1С Математичний конструктор". Для побудови треба зробити всі кроки такі, як у зошиті, тільки самі графіки будуть будуватись автоматично. Вимога - будувати за допомогою інструментів перетворення, а не введення готової формули. Мета даної роботи: якомога більше побудувати графіків тригонометричних функцій для вироблення автоматичних навичок; навчитись правильно знаходити етапи побудови, використовуючи геометричні перетворення елементарних графіків; вироблення навичок роботи на комп'ютері в математичній програмі.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=UZUeKh7fnC8&feature=youtu.be
Вкладення:
ПосиланняОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Доступ за посиланням (https://www.youtube.com/watch?v=UZUeKh7fnC8&feature=youtu.be)watchПобудова графіків тригонометричних функції за допомогою програми "1С Математичний конструктор"0 kB2017-02-20 19:372017-02-20 19:37
Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.