Вступ до стереометрії

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Відео до уроку"

Автор розробки: Курлова Оксана Михайлівна


Навчальне відео створено у техніці скрайбінг. Ролики можна використати на уроках геометрії у 9-11 класах. На уроці засвоєння нових знань, для первинного закріплення, доречним буде відео "Основні фігури простору", де показано як виконувати побудову точки, прямої, площини, адже зображення не просто

з'являється на екрані, а його виконує "рука". Рисунки супроводжуються текстом, що задіює різні види пам'яті. Ролик "Вступ до стереометрії" містить лише побудову рисунків, що дозволяє використати відео на етапі актуалізації начального досвіду, так як учням доведеться самостійно коментувати презентацію. Крім того, учням можна запропонувати творче завдання: спробувати себе у ролі дикторів та озвучити навчальне відео. Такі види діяльності активізують пізнавальний інтерес учнів та мотивують їх до вивчення теоритичного матеріалу.

Основні фігури простору

Вступ до стереометрії

Добавить комментарий
 • Дуже цікаві навчальні відео. Оригінальна подача матеріалу, що точно не омине уваги і зацікавлення учнів. Вважаю дуже влучною ідею запропонувати дітям озвучити відео. Дякую автору, бажаю удачі!

 • Відео цікаве. Але, як на мене, трохи швидше б текст ішов. А так - оригінально, візуально зрозуміло.

 • Дякую, пані Ірино, за коментар! Дійсно, темп повільний, для тих хто володіє матеріалом. Досвід показує, що під час пояснення нового матеріалу, первинного закріплення, відео сприймається учнями нормально. Відео для озвучування йде швидше. На каналі ютуб, будь-яке відео можна відтворити швидше чи повільніше.

 • Дякую, пані Юліє, за коментар. Ідея озвучити відео, допомагає формувати в учнів мовленеву компетнтність, яку необхідно розвивати на всіх уроках. А візуальний ряд є підказкою - як зображати просторові фігури у просторі.

 • В час стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, які надзвичайно швидко змінюють якість та зміст шкільної освіти, стає актуальною задача по розробці та використанню навчальних відео, які розробляються з застосуванням мультимедійних технологій. Цифрові технології стали невід’ємною частиною життя людини. Тому є закономірним проникнення у галузь освіти сучасних технологій, і Ви, Оксано Михайлівно, той вчитель, який впроваджує ці технології на своїх уроках, позакласних заходах. Дане відео лише це піддтверджує!

 • Дякую, Оксано Василівно, за теплі слова. Дійсно сучасне викладання потребує нових підходів. Саме скрайбінг, один із ресурсів, який допоможе мотивувати учнів до пізнавальної діяльності

 • Відео цікаве, зрозуміле як для вчителя, так і для учня. Важливо: учень, який з певної причини не був на уроці, може, завдяки такому ресурсу, надолужити втрачене. Побажання: працюйте, Оксано Михайлівно, в даному напрямку і поповнюйте on-line журнал своїми роботами. Успіхів.

 • Дякую за коментар. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з on-line журналом та колегами.
  :)

 • Цікава форма роботи як для учнів так і для вчителя. І можливість використання на різних етапах уроку. З такими прийомами і математику вивчати цікавіше:)

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.