Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Конкурс «Мої педагогічні знахідки»

front

Учительський журнал on-line та «Видавнича група "Основа"» запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі коротких оповідань (есе) про свої особисті педагогічні знахідки!

Безкоштовна участь та сертифікати за публікації! Найкращі роботи будуть опубліковані у журналі «Педагогічна майстерня» та предметних журналах «Видавничої групи "Основа"»

Автори робіт, опублікованих у журналах ВГ «Основа», отримають авторські екземпляри журналу. Переможці конкурсу отримують ДИПЛОМ переможця (за 1-ше, 2-ге та 3-тє місця) та передплату на предметний журнал на наступне півріччя.

Авторський екземпляр
журналу
Диплом переможця
конкурсу
передплата на журнал
на наступне півріччя

Для участі у конкурсі підготуйте розповідь про свою педагогічну знахідку (наприклад, прийоми роботи на уроці, цікаві форми опитування або роботи у групах, робота з текстом або підручником, новітні форми роботи з елементами ІКТ, проектна діяльність). Або напишіть про кумедну ситуацію на уроці, що допомогла розв'язати проблему; про співпрацю з учнями або батьками; цікаві ідеї уроку або позакласного заходу; про втілення наскрізних ліній у тло уроку.


Поділись однією педагогічною знахідкою та отримай сотні знахідок від колег!

Умови конкурсу:


Приймаються авторські роботи, що не були раніше опубліковані ані у друкованих виданнях, ані в Інтернеті.

Обсяг матеріалу — 1-2 сторінки формату А4.

Бажано додати ілюстративні матеріали (презентації, фото).

Терміни проведення конкурсу

Роботи приймаються до 1 квітня 2019 р. Підбиття підсумків — 15 квітня 2019 р.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Бути зареєстрованим користувачем сайту.

2. Перейти на сторінку «додавання розробок», ознайомитись із умовами друку роботи на порталі та погодитись із ними.

3. Натиснути кнопку «Мої педагогічні знахідки» у блоці «Конкурс» у переліку можливих категорій додавання матеріалу.

4. Обрати шаблон «Конкурс».

5. Заповнити анотацію (короткий опис роботи). Нагадуємо, що опис не має перевищувати 350 символів). 

6. Завантажити свої файли у відповідні зони у шаблоні (якщо у вас немає якогось із цих файлів, зону можна пропустити, вона не буде відображатись у конкурсній роботі).

Ця зона дасть змогу завантажити стандартні файли офісних додатків.

Ця зона дасть змогу завантажити стандартні файли формату PDF з можливістю перегляду змісту у браузері. Радимо використовувати для завантаження презентації у відповідному форматі.

Якщо у вас є фотографії, якими Ви бажали б поділитися, можете використати цей блок. Фотографії будуть гортатись завдяки елементам керування.

У вас є відео на сайті Youtube, що доповнить вашу роботу? Обов'язково додайте посилання у це поле.

НЕЗАБАРОМ! Шалені знижки в ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ
Акція на 31 жовтня (⊙_⊙)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Нові розробки на порталі

Методичні матеріали
Анотація: Анотація: В своїй практичній діяльності я впроваджую в практику краєзнавчий принцип через проведення найбільш доступних і масових форм вивчення природи і господарства краю, в яких переважають елементи живого спостереження, екскурсій, п...
Віра Петрівна Швецова
13 листопада 2018
Виховні заходи
Анотація:Сценарій свята "Першого дзвоника" відповідає сучасним вимогам Нової школи. Це свято з казковими персонажами, масовими іграми, дитячими художніми виступами, цікаві для самих дітей. Даний сценарій готовий до втілення і може бути взятий за осно...
Трудове навчання
Методичні матеріали
Методичні матеріали
​Анотація: Навчальна практика являється складовою частиною навчального процесу і має за мету: підготувати студентів до більш досконалого вивчення навчальних дисциплін; виховати працелюбність, акуратність, почуття відповідальності за доручену роботу; ...
Виховні заходи
​    Розробка виховного заходу «Свято Букварика» призначена для проведення у кінці 1 класу початкової школи для класу з невеликою наповнюваністю. У виховному заході беруть участь першокласники та їх батьки. Розробка проводиться для ...
Дошкільні НЗ
Анотація: Методичний посібник для музичних керівників дошкільних навчальних закладів, студентів педколеджу/ Укладач Трухлінська Н.Б. У даному методичному посібнику запропоновано авторську класифікацію музично-дидактичних ігор для дітей дошкільно...
Англійська мова і література
​Анотація: Стаття "Learning homonims at the English lessons" присвячена такому явищу англійської мови, як омоніми. Ця тема є важливою, оскільки викликає труднощі у студентів при вивченні мови. Автор дає визначення омонімів в англійській мові, н...
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.