Вітаємо переможців конкурсу «Мої педагогічні знахідки»!

vitaemo

«Видавнича група "Основа"» та Учительський журнал on-lineіз радістю оголошують результати Всеукраїнського конкурсу коротких оповідань (есе) про особисті педагогічні знахідки!

Вітаємо прекрасних освітянок із перемогою та зичимо натхнення та успіхів! Віримо, що ваша щоденна кропітка вчительська праця робить щасливими ваших учнів! Ваші педагогічні знахідки важливі!

Переможниці конкурсу мають публікації в журналах ВГ «Основа» та сертифікати, що засвідчують ці публікації. Вони також отримають дипломи за перемогу у конкурсі «Мої педагогічні знахідки», передплату на предметні журнали видавництва та публікації на Порталі ВГ «Основа»


Басіч Анастасія Сергiiвна

учитель російської мови та зарубіжної літератури Енергодарського навчально-виховний комплекс № 1

...

Монстри і монстрики шкільного життя або знов про домашнє завдання 

Це есе про найскладніше, на мою думку, у роботі вчителя домашнє завдання. Для багатьох моїх колег це справжній нічний кошмар. Адже його потрібно диференціювати. Воно має розкривати індивідуальні здібності учнів, бути цікавим та невеликим за обсягом. Пройшовши всі кола пекла, я знайшла власний шлях розв’язання цієї проблеми. Хочу у гумористичній формі поділитися ним з вами. Хто знає,може, якийсь зневірений учитель чекає саме на мою пораду
Вакуленко Олена Олексіївна

учитель математики комунальної установи Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 7 імені Максима Савченка
...

Набридла нудна математика? Зробімо її яскравішою! 

Учням давно нецікава «суха» теорія, що вони можуть самостійно прочитати в підручнику або в інтернеті. Вони прагнуть більшого: цікавого, інтерактивного, динамічного. До того ж кожен з учнів повсякчас «тримається за свій гаджет». Так чому б не задіяти досягнення прогресу у навчальному процесі?!

Заєць Світлана Юріївна

учитель української мови та літератури Петрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Чутівської районної радиПолтавської області
...

Історія однієї вулиці. Менше пафосу — результат вагоміший 

Інтернет магазин Видавничої групи «Основа» osnova.com.ua. Посібники для вчителів, зошити для учнів, наочність, диски для підготовки до уроків. Доставка по Україні
Карева Світлана Вікторівна

учитель вищої категорії, «старший учитель», учитель німецької мови Енергодарської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №7
...

Методика CLIL — предметно-мовне інтегроване навчання

У сучасному світі конкурентноспроможними на ринку праці є ті, хто за необхідності вміють водночас  поєднувати, аналізувати та  застосовувати свої знання з декількох дисциплін.

Скоропадська Світлана Олексіївна

учитель хімії вищої категорії КЗ КОР «КОЛІФКС»,м. Біла Церква Київська обл.
...

Тепла оселя. Інтегрований STEM проект

Інтернет магазин Видавничої групи «Основа» osnova.com.ua. Посібники для вчителів, зошити для учнів, наочність, диски для підготовки до уроків. Доставка по Україні

Учительський досвід — це скарб нашої професії. Щороку вчителювання набуває дедалі різноманітніших кольорів. Педагог має більше можливостей утілили на уроці свої знахідки та методики викладання.

Поділись однією педагогічною знахідкою та отримай сотні знахідок від колег!

Конкурс триває. Більше про це дізнайтеся за посиланням: http://osnova.com.ua/news/1391 

Встигніть до кінця навчального року!
Маленькі подарунки до Великих свят!
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates