Патріотичне виховання здобувачів професійної освіти

Пропонуємо для ознайомлення та використання в практичній діяльності читачам нашого журналу матеріали посібника, який був розроблений педагогічними працівниками Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Патріотичне виховання здобувачів професійної освіти: методичні матеріали для викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання/ Упорядники: Калошин В.Ф. Христич З.О., Погорєлов К. М.. – К.: ННЦ ПТО НАПН України, 2019. – 336 с.

Посібник нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ 11-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яка відбулася 12-14 березня 2020р. в м. Києві.

Наразі, коли існує пряма загроза втрати Україною державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді.

Тож в педагогічній діяльності повинна ставитися мета виховувати в здобувачів освіти почуття патріота свого краю, своєї землі – патріота Батьківщини. Юнак повинен бути вірним захисником своєї Вітчизни, дівчина свої почуття любові до рідного краю повинна передати своїм дітям. І завдання кожного педагога, сіяти зерна любові, поваги до отчого дому, до рідної землі, до неньки-України в душах: своїх і учнівських.

Саме для допомоги педагогічним працівникам професійної освіти вреалізації цієї мети розроблені дані методичні матеріали, які може використати кожен освітянин.

У розробці посібника брали участь працівники Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, Заслужений працівник освіти України методист Калошин В.Ф. (керівник проекту), заступник директора з навчально-виховної роботи Христич З.О., викладач Погорєлов К. М.


 Матеріали посібника публікуються 1 раз на тиждень


  Зміст:

Корисний порадник для педагога
АКЦІЯ
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates