Корисне і красиве — скарбничка виробів ОНЛАЙН

trud

Запрошуємо вчителів трудового навчання та технологій до участі в конкурсі «Корисне і красиве — скарбничка виробів ОНЛАЙН».

Нова програма потребує нових підходів до навчальної діяльності. Відповідно до нової програми, практичний результат учнівського проекту має бути особистісно ціннісним, корисним для сім'ї, родини, класу, школи,громади, соціально зорієнтованим або мати підприємницький потенціал. Пропонуємо загальними зусиллями створити скарбничку оригінальних цікавих для учнів виробів — об'єктів проектної діяльності. Надсилайте розробки проектів, які висвітлюють ваш власний досвід з реалізації нової програми.

УМОВИ КОНКУРСУ

  • 1.Пропонований виріб повинен відповідати орієнтовному переліку об'єктів проектно-технологічної діяльності учнів відповідно до нової програми.
  • 2.Матеріал має містити назву проекту, фото виробу, технологічну карту, має бути зазначена основна та додаткові технології, клас, кількість годин у проекті, короткий опис виконання проекту.
  • 3.Найвищим виявом професіоналізму була б наявність календарного планування проекту та очікувані результати навчальної діяльності учнів.
  • 4.Для участі в конкурсі необхідно розмістити матеріали у категорії "Корисне і красиве" та відомості про автора (призвище, і'мя, по батькові, номер телефону та назва навчального закладу, поштова адреса для зворотнього зв'язку).
  • 5.Матеріали автор розміщює самостійно на сайті:

І етап конкурсу з 16 листопада до 28 лютого. Результати будуть опубліковані на сайті (до 8 березня) та на сторінках журналу «Трудове навчання в школі» у квітні.

Кращі роботи будуть опубліковані на сторінках журналу «Трудове навчання в школі». Їхні автори отримають сертифікат від Видавничої групи «Основа».

Переможці (І−ІІІ місце) отримають передплату на журнал «Трудове навчання в школі» на наступне півріччя.


Святкова пропозиція!
Конкурсі на кращу публікацію «Нові ідеї шкільної г...

Читайте також:

 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates