Стародавня моя земля

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Ханенко Валентина Григорівна


Віртуальна екскурсія «Стародавня моя земля». Мета: ознайомити з історичними місцями міста; продовжувати формувати національну свідомість учнів; розвивати увагу, спостережливість, мислення, пам’ять. …
Комментарий (0) Просмотров: 40

«Книжки, які «знають усе» - енциклопедії, довідники, словники»

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Голубова Юлія Василівна


Бібліотечний урок дає змогуознайомити учнів зі словниками як одним із видів довідкової літератури; виховувати культуру роботи з книгою. …
Комментарий (0) Просмотров: 27

Знамениті бібліотеки світу

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Ханенко Валентина Григорівна


Бібліотечний урок «Знамениті бібліотеки світу». Мета: виховувати в учнів шанобливе ставлення до бібліотек, любов до книги, вміння її берегти; ознайомити учнів з історією створення бібліотек; показати різноманітність бібліотек світу; викликати бажання стати активними читачами й помічниками бібліотекаря. …
Комментарий (0) Просмотров: 59

Методичні рекомендації до виконання технологічної схеми

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Стрижкова Лариса Володимирівна


В методичних вказівках наведені основні вимоги до виконання технологічних схем згідно діючих стандартів, надані рекомендаціїї щодо оформлення креслення технологічної схеми.
Рекомендується для студентів технічних спеціальностей ВНЗ I-II рівня акредитації.
Комментарий (0) Просмотров: 27

Літературно-музична композиція

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Шорко Оксана Анатоліївна


Патріотичне виховання стає основою всієї системи навчально-виховної роботи в школі. Виховання дітей свідомими, активними членами суспільства одне з найголовніших завдань сучасної школи, оскільки громадянськість, почуття патріотизму свідчать про найвищий ступінь розвитку особистості. 

 

Комментарий (0) Просмотров: 42

Рідна мова в рідній школі

дата публікації: . Надруковано у: Бібліотека

Автор розробки: Шийка Тетяна Йосипівна


      21 лютого весь світ відзначає День рідної мови. Мова - це велике досягнення людства. Вона у кожного народу своя і відрізняється від іншої,  тому ми, не знаючи чужої мови, можемо і не зрозуміти, про що людина говорить. Дуже важливо для людського спілкування добре знати мови інших народів, але найперше потрібно досконало знати свою рідну мову.

Комментарий (0) Просмотров: 61

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ЗАНЯТТЯ «СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВХІДНИМ СВІТЛОФОРОМ»

дата публікації: . Надруковано у: БібліотекаАвтор розробки: Галка Роман Миколайович


Методична розробка відкритого заняття з теми: «Схема управління вхідним світлофором» з предмету «Атоматизовані станційні системи керування рухом поїздів» розроблена згідно з освітньо-професійною програмою для спеціальності «Обслуговування та ремонт автоматизованих систем керування рухом на залізничному транспорті » і розкриває зміст поставленої теми та відображає основні вимоги до знань і умінь, якими повинні володіти студенти в результаті вивчення цієї теми.

Комментарий (0) Просмотров: 93

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.