Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).
Свої розробки Ви можете подавати на розгляд або додавати самостійно. Розробки перевіряються та додаються на сайт влітку 1 раз на тиждень

Додавання розробки на портал

0
умова

Публікація має бути авторською або містити посилання на використані джерела

У випадку винайдення більше 70% співпадань з іншими публікаціями на будь-яких сайтах і матеріал не містить посилань на джерела, така публікація переміщується до категорії "Плагіат" доки автор не доведе авторське право.
0
умова

Публікація має містити стислу інформацію про розробку та файли вкладення

Анотація має бути більше за 350 символів та містити хочаб 1 файл розробки. Кількість файлів не обмежена, але кожен файл має бути менше 10 Мб.

Увага!!! Cистема не пропускає роботи з анотацією менше за 350 символів, тому радимо перевірити свій текст та переконатись у достатній кількості символів для подання Вашої роботи на перевіку

Перевіріти анотацію можно у блоці нижче ↓

 


 

0
умова

Автором публікації є людина, з профілю якої була надіслана робота

Для додавання матеріалу Ви маєте бути зареєстрованим на порталі та мати повністю заповнений профіль. У полях ПІБ має бути заповнено повністю. Для перегляду свого профілю та редагування даних перейдіть за посиланням: мій профіль.

Якщо робота написана у співавторстві з іншою людиною, співавтор може бути не зареєстрований на порталі. 
0
умова

Великі літери мають використовуватись згідно з правописом

У назві розробки та тексті анотації не допускаються великі літери в усіх або окремих словах. Велика літера ставиться на початку речення, у власній назві, абревіатурі 

Будь ласка, дотримуйтесь вимог Інтернет-етикету
0
умова

Назва розробки має відображати її зміст

Не допускається назва "Розробка уроку", "Конспект уроку", "Розробка", "Урок", "Інтегрований урок" та ін.

Зверніть увагу, назва Вашої роботи друкується у сертифікаті. Текст сертифікату: "Сертифікат виданий <ПІБ> в тому, що її (його) матеріал "Розробка уроку" з <дата> розміщений на порталі "Учительський журнал он-лайн"" - виглядає досить дивно, тому надавайте змістовну назву своїй роботі

Уважно ознайомтесь із умовами друку публікації. Роботи, які не відповідають умовам, на сайті не друкуються та видаляються зі списку модерації!!!

Для додавання розробки на портал, Ви маєте зареєструватися. Натисніть на кнопку та уважно заповнюйте усі поля форми.

Нагадуємо, що автор роботи, має бути зареєстрован на порталі! (заборонено друкувати роботи під профілем колеги)

© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.