promo

Шановні колеги!

Нам з вами пощастило працювати за часів значних соціокультурних реформацій. Як професіоналів це змушує нас до адекватної та оперативної реакції, спонукає бути на вістрі подій.

Не секрет, що наразі вчителі є агентами змін в освітньому середовищі. Нам до снаги перевернути догори дриґом застарілі засади педагогіки, творити новий комфортний простір як для учнів з їх батьками, так і для самих
викладачів. Але нерідко ми стикаємося з браком натхнення, ідей та банальних навичок. Та хіба це може зупинити нас на шляху до революційних перевтілень?

Отже, якщо ви розмірковуєте над питаннями: яка роль вчителя, дітей і батьків у реалізації концепції Нової української школи? Як ефективно мотивувати учнів? Як організувати «перевернуте» навчання за допомогою різноманітних веб-сервісів? Як сформувати сприятливий моральний клімат в класному колективі? Тоді ми радимо вам долучитися до глобального інтернет-марафону від Видавничої групи «Основа» «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології». Де разом ми спробуємо знайти відповіді на ці та ще мільйон інших запитань.

Саме для вас ми підготували найактуальніші та найкорисніші теми для вебінарів, які ви можете відвідати абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Будуймо новий освітній простір разом.
Реєстрація на подію вже почалась!
Рекомендуємо ознайомитись із повною програмою марафону.