Час генерувати зміни…

promo

Шановні колеги!

Нам з вами пощастило працювати за часів значних соціокультурних реформацій. Як професіоналів це змушує нас до адекватної та оперативної реакції, спонукає бути на вістрі подій.

Не секрет, що наразі вчителі є агентами змін в освітньому середовищі. Нам до снаги перевернути догори дриґом застарілі засади педагогіки, творити новий комфортний простір як для учнів з їх батьками, так і для самих
викладачів. Але нерідко ми стикаємося з браком натхнення, ідей та банальних навичок. Та хіба це може зупинити нас на шляху до революційних перевтілень?

Отже, якщо ви розмірковуєте над питаннями: яка роль вчителя, дітей і батьків у реалізації концепції Нової української школи? Як ефективно мотивувати учнів? Як організувати «перевернуте» навчання за допомогою різноманітних веб-сервісів? Як сформувати сприятливий моральний клімат в класному колективі? Тоді ми радимо вам долучитися до глобального інтернет-марафону від Видавничої групи «Основа» «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології». Де разом ми спробуємо знайти відповіді на ці та ще мільйон інших запитань.

Саме для вас ми підготували найактуальніші та найкорисніші теми для вебінарів, які ви можете відвідати абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Будуймо новий освітній простір разом.
Реєстрація на подію вже почалась!
Рекомендуємо ознайомитись із повною програмою марафону.


Акція на 31 жовтня (⊙_⊙)
Інтернет-марафон “Навчання в сучасній українській ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates