!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Зошит для практичних робіт з психології мовлення.

​Анотація: Пропонований посібник містить перелік практичних занять і, власне, самі розробки практичних занять з психології мовлення. В кожній розробці вказано мету практичної роботи, перелік літератури, необхідні матеріали і обладнання. Крім того подано теоретичні матеріали до занять і безпосередньо опис виконання практичної частини заняття з необхідними методиками. Деякі заняття вимагають відеоматеріалів, які також додаються.
Зошит для практичних робіт з розрахований на викладачів та студентів вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліну «Психології мовлення.»


file
Имя файла: 59e4dce5094bd
Размер файла: 881 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Методична розробка інтегрованого заняття із соціал...
«Адаптація до шкільного навчання дітей з різними т...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.