!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Зображення стандартних болтів, гайок, шпильок, гвинтів. Умовне позначення стандартних крипільних виробів

​Анотація: Викладено методику проведення практичного заняття з теми «Зображення стандартних болтів, гайок, шпильок, гвинтів. Умовне позначення стандартних крипільних виробів».

--//--

Машинобудування є найважливішою галуззю народного господарства, що визначає рівень і темпи розвитку промисловості, сільського господарства, енергетики, транспорту й ін.

Високі технології в машинобудуванні і їхні робочі процеси варто розглядати на загальному фоні розвитку машинобудування й тих тенденцій, які можливо виявляться вирішальними для досягнень XXI століття.

У машинобудуванні, приладобудуванні та інших галузях виробництва досить розповсюджені рознімні з'єднання деталей машин, які здійснюються за допомогою різьби різного профілю.

Практичне заняття – форма навчального процесу при якій викладач організовує детальний розгляд студентами окремих теоретичних положень навчальної дисципліни та формує вміння і навички їх практичного застосування шляхом індивідуального виконання відповідно до сформованих завдань.


file
Имя файла: 59e72256e15ce
Размер файла: 663 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Шляхи підвіщення ефективності та якості навчальног...
Міні-підручник з трудового навчання, тема: "В`язан...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2017 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2017  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.