!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Здоровий спосіб життя

​Анотація: Практичний посібник розрахований для використання вчителями при підготовці до уроків української мови, для самоперевірки знань учнями. У ньому зібрано різні за змістом різнорівневі завдання: словникові, навчальні та перевірочні диктанти, тестові завдання; матеріали для розвитку зв'язного мовлення. Завдання передбачають перевірку знань учнів з різних тем: вживання апострофа та м'якого знака; види речень за метою висловлювання, за будовою; розділові знаки в різних за будовою реченнях, при звертаннях, вставних словах та словосполученнях; складання розповідей за ілюстраціями; вживання синонімів та фразеологізмів у мовленні, їх тлумачення; поділ тексту на складне синтаксичне ціле, визначення теми та мікротем тексту, поділ його на абзаци.
Більшість матеріалу посібника за змістом спрямована на одну із проблем навчально-виховного процесу «Виховання здорової інноваційної особистості».


Имя файла: 5a0a019dd7250-G
Размер файла: 4 mb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Конспект уроку та презентація на тему: "Речення дв...
Енергозбереження
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.