!!!УВАГА!!!!

усі розробки надруковані на порталі до вересня 2017 тимчасово перенесено на іншу адресу, та згодом вони повернуться на основний сайт. 

Свою нову розробку ви можете додати на посиланням: http://teacherjournal.in.ua/dodaty-rozrobku (потрібна авторизація або реєстрація на сайті)

Заняття у Літній профільній художньо-естетичній школі «Сузір’я»: «Зустріч століть»

​Анотація: В даній розробці заняття для вихованців Літньої профільної художньо-естетичної школи «Сузір'я» розкрите питання державотворення протягом з середини XVII – початку XX століття.

Мета: систематизувати знання учнів про творчість літературних імузичних діячів та про події XVII – початку XX століття в Україні;розвивати культуру мовленнядітей, їхнєкритичне мислення, уміння робити висновки та висловлювати особисту точку зору; сприяти удосконаленню набутихнавичок аналізу художніх творів; виховуватиестетичні смаки; сприяти патріотичному вихованню учнів Літньої школи.

Автор розробки: Абрамян Т.О.

Співавтор: Коцан В.В.


file
Имя файла: yyyyyyyZyZyyyyyyZyyyyyyyyyyZyyyyyyyy
Размер файла: 39 kb
Скачать фаил
Поділитися роботою у мережі:
 
Створення декоративного образу тварини за мотивами...
Урок "Знайомство з петриківським розписом"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.